Wycieczki i wyjazdy szkolne

PODRÓŻUJ Z NAMI I ZWIEDZAJ ŚWIAT

Zwiedzaj z nami

Wkrótce zaprosimy Was na kolejną wycieczkę.

Wycieczka dla uczniów do:

Regulamin wycieczek do pobrania

Nasze podróże

Wyjazdy i wycieczki szkolne

Wycieczka klasowa do Osady Karbówko. W trakcie wycieczki uczniowie poznawali tajniki zawodu hotelarza oraz zwiedzili to wyjątkowe miejsce. W trakcie krótkiej prelekcji odbył się konkurs wiedzy o hotelarstwie.
Agnieszka Parzęcka Agata Błażejewska
organizatorki
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Gdyni na spektakl "Wiedźmin" Niesamowite widowisko z udziałem artystów o niecodziennych walorach wokalnych, akrobatów i tancerzy połączone ze zwiedzaniem urokliwych zakątków Gdyni wokół portu i plaży. Po spektaklu odbyło się spotkanie z odtwórcami głównych ról.
Magdalena Jaworska i Monika Matella-Pyrek
organizatorki
Wycieczka klasowa do gospodarstwa agroturystycznego Babaluda. Wspólne ognisko, możliwość karmienia zwierząt w zagrodzie, deptanie kapusty i dojenie kozy to główne atrakcje tego integracyjnego wyjazdu.
Monika Matella-Pyrek Anna Tekiela
organizatorki
Wycieczka klasowa do Hotelu Filmar. Nauka dla hotelarzy z 3HAG wyglądała inaczej niż zwykle - najpierw zjedliśmy wspólne śniadanie, smakowaliśmy dań przygotowywanych na miejscu - omlety i jajecznica z wybranymi dodatkami. Zapoznaliśmy się też z urządzeniami stosowanymi przy bufecie śniadaniowym. Potem Kierownik Recepcji i Służby Pięter, oprowadziła nas po hotelu. Zobaczyliśmy sale konferencyjne i ich wyposażenie, wszystkie typy pokoi i ich wyposażenie, zwiedziliśmy słynny apartament Roda Stewarta Zobaczyliśmy także część rekreacyjną hotelu, ciekawe były dla nas również pomieszczenia gospodarcze dla obsługi służby pięter.
Agata Błażejewska, Joanna Zagórska
organizatorki
Hotelarze z III HAG w ramach zajęć praktycznych udali się do Hotelu Copernicus w Toruniu. Mieli okazję zapoznać się z infrastrukturą hotelu - zobaczyli recepcję, sale konferencyjne, restauracje, pokój hotelowy, basen, piękne tereny zielone dookoła obiektu, letni namiot, przepiękny widok na Wisłę roztaczający się z hotelu. Po obiekcie oprowadził ich manager hotelu - dowiedzieli się dużo o funkcjonowaniu hotelu, o usługach dodatkowych świadczonych w obiekcie. Copernicus zrobił na nich ogromne wrażenie,
Joanna Zagórska
opiekun
xyz
xyz
organizatorki
Nasze szkolne wyjazdy

GALERIA

Skip to content