Informacje o szkole

Poznaj naszą szkołę lepiej

Strategia Rozwoju Edukacji

Tutaj znajdziesz wszelkie informacje na temat strategii rozwoju edukacji Miasta Torunia na lata 2014-2023

Historia szkoły

Tutaj znajdziesz wszelkie informacje na temat historii i dziejów naszej szkoły

Poznaj naszą misję.

Misja szkoły

"Bogactwo i sławę zdobywa się usilną pracą. Nie dość jest wiedzieć - trzeba starać się swą wiedzę zużytkować. Nie dość chcieć - trzeba czynić". 

Naszą misją jest bycie szkołą nowoczesną, wyposażoną w najnowsze technologie. Szkołą, w której uczą kreatywni nauczyciele. Pragniemy kształcić w przyjaznej atmosferze. Chcemy, by nasi absolwenci byli wszechstronnie przygotowani do pracy na zmieniającym się rynku..

KIERUNKI KSZTAŁCENIA

ZAINWESTUJ W SIEBIE - WYBIERZ SWÓJ ZAWÓD

TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

W trakcie nauki zdobędziesz kompetencje zawodowe do pracy na stanowisku kucharza oraz do profesjonalnej organizacji żywienia i usług gastronomicznych.

TECHNIK HOTELARSTWA

W trakcie nauki zdobędziesz kompetencje zawodowe do pracy polegającej na fachowej i kompleksowej obsłudze gościa hotelowego w różnych rodzajach i kategoriach bazy noclegowej

TECHNIK ORGANIZACJI TURYSTYKI

W tym zawodzie zdobędziesz umiejętności wykorzystania nowoczesnych technologii, obsługi programów komputerowych, służących organizacji oraz sprzedaży usług turystycznych.

KUCHARZ/CUKIERNIK

W tym zawodzie zdobędziesz umiejętności przyrządzania różnego rodzaju potraw, dań, przekąsek, a nawet ciast i deserów. Cukiernik zajmuje się wyrobem produktów cukierniczych: ciast, ciasteczek, deserów, tortów, wyrobów czekoladowych, pieczywa cukierniczego, elementów dekoracyjnych lub lodów.

Informacje

Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023

Więcej informacji uzyskasz klikając poniżej.

PARTNERZY SZKOŁY
Skip to content