Jestem Fachowcem - mogę więcej

Zwiększenie szans na rynku pracy 641 uczniom z 4 toruńskich szkół zawodowych

ROZWIJAJ SWOJE KOMPETENCJE, ZDOBYWAJ DOŚWIADCZENIA

Założenia i cele projektu:

Projekt jest realizowany w terminie 1.11.2022 do 31.10.2023 r. Celem projektu jest zwiększenie szans na rynku pracy 641 uczniom z 4 toruńskich szkół zawodowych poprzez współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym w zakresie realizacji staży/kursów/zajęć oraz podniesienie kwalifikacji lub kompetencji 43 nauczycieli, a także doposażenie szkół. Projekt zakłada zdobycie przez uczniów dodatkowych uprawnień, kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia na zajęciach szkolnych i pozaszkolnych, a także u pracodawców. Nauczyciele zdobędą lub podwyższą kwalifikacje lub kompetencje uczestnicząc w kursach, a także w studiach podyplomowych.

Planowane kursy dla uczniów: 

finger food menu

kuchnia wegańska i wegetariańska

kuchnia otwarta: deserowe ABC, desery z owocami w monoporcjach,

kurs na przewodnika po Toruniu

♦ kurs obsługi kas fiskalnych

♦ kurs stewardesy i stewarda

♦ kurs rezydenta turystycznego

♦ kurs cukierniczy

kurs Carvingu I stopnia

Ważne! Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna prawnego.

Można wpisać tylko nazwę 1 kursu ( jeżeli ktoś obawia się, że może się nie dostać to proszę ołówkiem dopisać nazwę drugiego kursu, którym jesteście zainteresowani).

Wszelkich  informacji związanych  z realizacją projektu  udziela wicedyrektor szkoły Monika Sylwestrzak – Buczyńska (pokój 102, I piętro).  

Projekty

GALERIA

Skip to content