Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

DRODZY CZYTELNICY

Dobiegają końca działania podejmowane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Za nami konkursy literackie i plastyczno-literackie, wyjścia do bibliotek publicznych, archiwum, bookcrossing, czytanie maluchom w SP 23 oraz podczas zabawy mikołajkowej w naszej szkole, kolejna edycja akcji „Ciuciubabka z książką” i jeszcze kilka innych atrakcji. Niektóre z nich będą nadal kontynuowane, mimo zakończenia prac nad Programem.

Miał się także odbyć nocny maraton filmowy „Książka na ekranie”, ale na niego – z przyczyn organizacyjnych –  serdecznie zapraszam Was w lutym.

Biblioteka szkolna, dzięki udziałowi w NPRC, wzbogaciła swoje zbiory aż o 644 pozycje. Zdecydowana większość z nich (około 500) jest już obłożona, skatalogowana i czeka na Was na bibliotecznych regałach.

Serdecznie Wam dziękuję za udział w konkursach. Jeszcze przed przerwą świąteczną zostaną ogłoszone wyniki i rozdane nagrody.

Zapraszam do wypożyczania nowych książek!!!

Jest w czym wybierać 

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie 

Nauczyciel bibliotekarz

                                                                                                                                                   Monika Tomaszewska