Aktualności

„Kuchnia świąteczna w nowej odsłonie”

„Kuchnia świąteczna w nowej odsłonie” była tematem przewodnim szkolenia, w którym 13 grudnia wzięli udział uczniowie z klas  I AP, I BP, II B, IV B pod opieką pani Magdaleny Paczkowskiej i pani Ewy Syrkowskiej. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności w Akademii Inspiracji w Warszawie pod czujnym okiem szefów kuchni – pana Cezarego Powały, Michała Grzywacza, Rafała Zaręby, Tomasza Kuczkowskiego, a wszystko w ramach programu Szef dla Młodych Talentów, do którego nasza szkoła dołączyła w 2016 roku. Czas spędzony w stolicy był doskonałą okazją do integracji ze środowiskiem szefów kuchni  oraz rozmów nt. współczesnej gastronomii. Dania, które przygotowaliśmy, z pewnością pomogą nam sporządzić potrawy świąteczne na wigilijna wieczerzę. Koordynatorem programu w naszej szkole i organizatorem wyjazdów na doskonalenie zawodowe jest pani Magdalena Paczkowska, której pragniemy podziękować za miło spędzony czas oraz zaangażowanie w nasz rozwój zawodowy.